Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.
John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman

Kup autobiografię Pythonów


 3 sierpnia 2014 roku

"MONTY PYTHON JAK ŻYWY (PRAWIE)"
JUŻ W ŚRODĘ

20 lipca 2014 roku w Londynie odbył się pożegnalny występ Monty Pythona, który transmitowany był na żywo w wybranych kinach w wielu krajach (głównie tych, których mieszkańcy biegle posługują się językiem angielskim). W najbliższą środę, retransmisja występu "Monty Python jak żywy (prawie)" wejdzie do polskich kin.

zobacz zwiastun

czytaj dalej


30 lipca 2014 roku

NOBODY EXPECTS THE SPANISH INQUISITION

Spodziewaliście się Hiszpańskiej Inkwizycji? Oficjalny (tym samym doskonałej jakości) klip z ostatniego występu Monty Pythona w Londynie. Cały występ już wkrótce obejrzymy w polskich kinach.

zobacz filmy

czytaj dalej


23 lipca 2014 roku

POŻEGNANIE Z MONTY PYTHONEM

W ostatnią niedzielę odbył się ostatni z ostatnich występów Monty Pythona, będący jednocześnie występem pożegnalnym, wieńczącym prawie 45-letnią historię grupy. 20 lipca 2014 roku Monty Python oficjalnie zakończył swą działalność. "This group is no more. It has ceased to be."

zobacz film

czytaj dalej


15 lipca 2014 roku

KORESPONDENT MODRZEWIA NADAJE Z LONDYNU

Dziś rozpocznie się druga seria występów Monty Python Live (mostly). Tymczasem, aby zaostrzyć apetyt wszystkim tym, którzy do tej pory nie mieli okazji zobaczyć żadnego z ostatnich występów Pythonów, poniżej przedstawiamy obiecaną relację z występu z dnia 2 lipca (i czwartego piętra Areny O2) przygotowaną specjalnie dla naszego serwisu przez naszego korespondenta, Janosza Dobrosza.

 

 

czytaj dalej


14 lipca 2014 roku

WYSTĘPY MONTY PYTHONA NA PÓŁMETKU

Pierwsza seria występów reaktywowanej grupy Monty Pythona już za nami, tak więc czas na małe podsumowanie oraz pierwsze relacje polskich fanów, którzy mieli szczęście obejrzeć show na żywo w londyńskiej Arenie O2. W ciągu najbliższych dni pojawi się także relacja z drugiego dnia występów napisana przez korespondenta Modrzewia, Janosza Dobrosza...

posłuchaj audycji  i  zobacz film

czytaj dalej


4 lipca 2014 roku

MONTY PYTHON ZNOWU KĄSA

Od czterech dni Monty Python występuje na scenie londyńskiej areny O2 ze swym najnowszym show Monty Python Live (mostly). Internet kipi od ocen i relacji z pierwszego występu Monty Pythona. Fani są raczej zachwyceni, krytycy (a jakże!) krytyczni. Z jednego z występów wrócił dziś nasz specjalny korespondent z Wysp, wysłannik Modrzewia, niejaki Janosz Dobrosz.

zobacz filmy

czytaj dalej


14 czerwca 2014 roku

NOWA PŁYTA W NOWYM SKLEPIE
MONTY PYTHONA

Już teraz możecie uzupełnić Wasze kolekcje dzieł Monty Pythona. Otwarto Monty Python Online Store. Nabyta papuga wygląda na nie tak żywą, jak byś sobie tego życzył? Mielonka nie smakuje tak jak dawniej? Masz ochotę na kawałek sera z mleka bobrzyc? A może skrycie marzysz o zostaniu drwalem? Wstąp! Nie rozwiążesz zapewne żadnego...

zobacz teledysk

czytaj dalej


2 czerwca 2014 roku

"MONTY PYTHON LIVE (mostly)"
W POLSKICH KINACH

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Monty Pythona w Polsce. Jeśli nie załapaliście się na bilet do Londynu na ostatnie występy Monty Pythona, to uszy do góry! W sierpniu w wybranych kinach Cinema City będziemy mieli okazję obejrzeć retransmisję z londyńskiego show.

zobacz zwiastun

czytaj dalej


1 czerwca 2014 roku

PIĘTNASTA ROCZNICA MODRZEWIA

1 czerwca to na Modrzewiu data szczególna, bo tego właśnie dnia w sieci zaistniała strona Adama Kowalczyka, której tematyka dotyczyła twórczości jednej z najpopularniejszych grup komediowych wszech czasów, czyli Monty Pythona. Tak się akurat złożyło, że 15. rocznica tego wydarzenia przypadła w pierwszym roku mojego administrowania serwisem. W związku z rocznicą przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji.

zobacz film

czytaj dalej


25 maja 2014 roku

ZAGINIONY SPOT WYBORCZY MONTY PYTHONA

Dziś jest dzień wyborów do Europarlamentu. Co prawda tu, na Modrzewiu, jesteśmy całkowicie apolityczni i nie zamierzamy przerywać ciszy wyborczej, jednak, żeby nawiązać do dzisiejszych wyborów, postanowiliśmy wygrzebać mało znany skecz Monty Pythona, który został usunięty z odcinka 38 "Latającego Cyrku". Tak więc zapraszamy na choreograficzny spot wyborczy Konserwatywnej Partii Unionistów.

zobacz film

czytaj dalej


Pierwsza

 

Idź do strony
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

Ostatnia

Poprzednia

Następna


Hosting D-TECH

Monty Python's Modrzew

do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

 
 
"Święty Graal"
w polskich kinach

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2013-2015