Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.
 

Nie bądź obojętny!

stat4u


Twórcy Modrzewia

Adam Kowalczyk
 

TATA MODRZEWIA


Witam

Krótka historia o mnie...

Jak już pewnie gdzieś zauważyliście, nazywam się ADAM KOWALCZYK. Urodziłem się jakieś 17 lat temu [ słowa pisane kilkanaście lat temu - przyp. Julius Caligo ] we wspaniałym mieście zwanym TARNOWSKIE GÓRY (dużo knajp, mało koncertów, jedno kino, 70 tyś ludzi, fajne imprezy, mało zabawowi ludzie - ale nasze pokolenie nadchodzi...).
Po hucznych latach spędzonych w dwóch podstawówkach udało mi się zdać do najlepszego pod wieloma względami liceum w mieście tj. LO im St. Staszica (najlepsi są tu ludzie, nie ma dresów, ułomnych łysych, sami normalni - na pozór). Obecnie z ekipą z naszej klasy prowadzimy krajoznawczy tryb życia, korzystamy z wolnych weekendów i wyjeżdżamy poza Śląsk.

...i o mojej stronie ( krótka :-)

W drugim półroczu I klasy dorwałem się do programu HTML-owiec i zacząłem się nim bawić. Kiedy już miałem gotową stronę (o niczym) to i tak nie wiedziałem, jak ją wysłać do netu. Chodziłem po kolegach, którzy już wcześniej bawili się html-em, ale i tak się od nich niczego nie dowiedziałem. Do wszystkiego musiałem dojść sam, czytałem gazety, szukałem w internecie i w końcu udało mi się wysłać swoja stronę na serwer polboxu :-(. Oczywiście jedynymi odwiedzającymi moja stronę byli znajomi ze szkoły.
 To spowodowało, że zacząłem się zastanawiać nad tematem przewodnim mojej strony. Myślałem krótko (jak zawsze :-) - postawiłem na Monty Pythona. Dlaczego? - Dlatego że go uwielbiam (wpoił mi to chyba mój brat) i dlatego że w Polsce nie ma dużo stron na ich temat, a przynajmniej stron, które zawierałyby wszystko o Monty Pythonie.
 Tak naprawdę strona ruszyła chyba od 1 czerwca 1999 (graficznie reprezentowalna poziom wsi Miedary) --->>> teraz jest nie lepiej ( - powiedziałeś (-aś) Ty ). Po kilku tygodniach zauważyłem, że strona załapała, zaczęli ją odwiedzać ludzie z całej Polski, było to dla mnie dużą mobilizacją do dalszej pracy. Wysyłałem zaproszenia na stronę różnym gazetom, a nawet do telewizji. I kiedy czekałem na wybicie pierwszego tysiąca odwiedzających, o istnieniu mojej strony powiedzieli w Teleexpresie, no i niestety nawet się nie obejrzałem, a już dawno było po tysiącu, a kilka dni później odwiedził ją kolejny tysiąc. Teraz tysiąc ludzi przewala się średnio przez moja stronę raz na miesiąc. Zawdzięczam to także kilku gazetom poświeconym internetowi, które były na tyle mile ze umieściły moja stronę na swoich CD ( szczegóły na str. głównej). Strona się rozrastała, aż w końcu zaczęła się nie mieścić na bezpłatnym koncie kki, no to zacząłem szukać sponsora i tu zaczęły się problemy -- zgłosiło się w sumie trzech sponsorów -- ooooppppsss i tu mały dylemat, komu podziękować.
Wybrałem firmę, która się pierwsza do mnie zgłosiła tj. IQ --- innym bardzo dziękuję za wyrażoną chęć pomocy.

A teraz coś z zupełnie innej beczki... co lubię !!!

 

Muzyka

Podstawa to dobry ROCK bez żadnego plastiku (elektroniki), dużo gitar i klawa perkusja. Jeżeli chodzi o konkretne zespoły to z tym miałem zawsze problem, obecnie jestem na etapie zespołów Crew (Polska), Myslovitz, Artura Gadowskiego, Mobiego (to nie rock, ale ciekawe jest) i Creed, ale za tydzień już będę słuchał czegoś innego np. Bayer Fullu, Amadeo lub Extazzzy, BO KOCHAM WAS, JESTEŚCIE KOCHANI, kupcie moje kasety... jedyne 4.99

Sport

To jest jedna z tych rzeczy bez których życie nie byłoby takie piękne. W swoim jak na razie krótkim życiu zdążyłem już spróbować następujących rzeczy :
golff - miałem okazje 2 razy grać w golfa i nikomu tego sportu nie polecam. Można zabić nie tylko siebie, ale również innych.
tenis stołowy - 3 lata- to było prawdziwe trenowanie
tenis ziemny - 2 lata - okazjonalnie
koszykówka - jakiś rok - SKS-y
piłka ręczna - tez rok- SKS-y
piłka nożna - 2 dni - super klub 8 ligi okręgowej GWAREK Tarnowskie Góry
siatkówka - od roku - SKS-y
jazda konna - 2 lata - 2 obozy jeździeckie
jazda na dupolocie - od dziecka
narty - od dziecka - Tata
imprezy - od 2 lat
pływanie - od dziecka - Tata
Teraz kilka sportów które uprawiam bez treningów (regularnych)
rower - codziennie latem
żeglarstwo - patencik w kieszeni :-)
rolki - rok - kilka lat temu
ściąganie od Błażeja - od 2 lat :-)
biegi na orientację (InO) - tylko raz, ale za to wygrałem

snowboard - tylko raz, ale za to potrafię już skręcać w prawo i nawet w lewo, nie zawsze wiem gdzie jadę (tego jeszcze nie opanowałem) , ale za to wiem po co snowboardziści mają plecaki ... bolesny sport :-)
Troszkie się tego nazbierało, ale ja nie potrafię wysiedzieć ani godziny nic nie robiąc ...

Coś jeszcze ?

Tak, to nie wszystko ;-), mogę jeszcze napisać o tym, że:
- przez 3 lata należałem do Związku Harcerstwa Polskiego i zaliczyłem kilka obozów. Pozdrowienia dla byłej ekipy X LDH z Tarnowskich Gór i 160 WDH z Warszawy. Moja przygoda w harcerstwo skończyła się po otrzymaniu drugiej belki na pagonie.
- obecnie (już nie) jestem członkiem Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" (młodzieżowe zaplecze Unii Wolności) i właśnie zajmuje się tworzeniem strony WWW naszego tarnogórskiego koła.
- jestem także współscenarzystą tworzonego właśnie filmu o roboczym tytule "Człowiek MOP"
- od 2 lat pinkam sobie systematycznie na gitarze, potrafię juz grać utwory od "Zawsze tam gdzie Ty" Lady Punk do ... nie pamiętam.

Szkoła

no tak , taaaaaaaaaaaaaaaaaaak...
nie, nie... nie jest tak źle, a nawet wręcz przeciwnie - mogło być gorzej :-). W moim mieście chodzą takie głupie ploty, że w mojej szkole tylko kują , a ja jestem najlepszym dowodem na zdementowanie tych nonsensów. Prawda jest taka, że w tej szkole są sami naprawdę ciekawi ludzie. Na temat mojej szkoły można pisać i mówić wiele, ale wydaję mi się że gdyby nie ona nie poznałbym tylu ciekawych ludzi.

Pozdrowieńka

Tak... pozdrowionka dla super-czad ekipy z mojej klasy (takie jojcorze :-) thefuckto), a także dla imprezowej ekipy z II a (niech nasza integracja przebiega dalej tak owocnie - SASZA, dałeś czadu!), dla wszystkich znajomych ze szkoły , z widzenia , wakacji, wyjazdów itp, itd... no i oczywiście dla moich najbliższych tj. Rodzinki (tak Marcinie dla Ciebie też), Całej Rodzinki Irlików i Ani...


do góry

 
www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2013