Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


 

31 maja 2015 roku

"MONTY PYTHON'S SPAMOLOT"
W HOLLYWOOD BOWL

Po 35 latach od najsłynniejszego występu grupy twórczość Monty Pythona powróci na deski Hollywoodzkiej Muszli Koncertowej. W związku z dziesiątą rocznicą premiery "Spamalot" na Broadwayu, już tego lata musical wystawiony zostanie w Hollywood Bowl. Co więcej, do obsady spektaklu dołączy twórca musicalu oraz jeden z członków Monty Pythona, Eric Idle. 

Musical na podstawie filmu "Monty Python i Święty Graal" zostanie wystawiony w Hollywood Bowl trzykrotnie, w dniach 31 lipca oraz 1 i 2 sierpnia.

Nie licząc filmowych wstawek, w których w roli Boga pojawiali się członkowie grupy Monty Pythona (i nie tylko), wyświetlanych w trakcie spektaklu w różnych miastach, gdzie wystawiano "Spamalot", spektakl w Hollywood będzie pierwszym, w którym czynny udział weźmie jeden z Pythonów.

Eric Idle dołączy do obsady "Spamalot" jako Historyk. W pozostałych rolach wystąpią między innymi: Merle Dandridge jako Pani z Jeziora, Warwick Davis jako Patsy, Jesse Tyler Ferguson jako Sir Robin oraz Craig Robinson jako król Artur.

Eric powiedział: "By uczcić dziesiątą rocznicę premiery 'Monty Python’s Spamalot' na Broadwayu oraz zdobycia nagrody Tony za najlepszy musical roku, z dumą dołączę do starannie dobranej obsady niezwykle zabawnych ludzi na trzy wieczory zabawy w moim ulubionym miejscu: Bollywood Hole."

Mamy nadzieję, że musical zostanie oficjalnie zarejestrowany audiowizualnie, podobnie jak uczyniono w przypadku występu "Monty Python w Hollywood".

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście zamówić bilety, kliknijcie tutaj.
 

Nie jest to jedyny dzisiejszy news związany z Ericiem Idlem. Dziś wieczorem, 31 maja, w Budapeszcie odbędzie się węgierska premiera oratorium "Not the Messiah" na podstawie innego filmowego hitu Monty Pythona, "Żywotu Briana".

Również w tym przypadku do obsady dołączył sam Eric Idle, który powiedział: "Uwielbiają tu swojego Pythona, ponieważ uważany był za niezwykle wywrotowy podczas sowieckiej okupacji i przypisywana jest mu rola w obaleniu reżimu... Nie wiedziałem o tym." Eric wspomniał również, że zamierza się spotkać z burmistrzem Budapesztu.

Oratorium "Not the Messiah" w języku węgierskim zostanie wystawione jeszcze raz, 1 czerwca.
 


UAKTUALNIENIE (5 czerwca 2015):

Z ostatniej chwili:
Do obsady musicalu "Spamalot", który odbędzie się w Hollywood Bowl dołączy Christian Slater, który wcieli się w role aż trzech postaci: Sir Galahada, króla Bagnistego Zamku (ojca księcia Herberta) oraz Czarnego Rycerza.
 

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu


Żródło:
Monty Python's Official Website


Zapowiedź węgierskiej wersji "Not the Messiah" ("Nem a messiás")


Powiązane newsy:


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2015