Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.
John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman





Kup autobiografię Pythonów


 

 

28 września 2015 roku

SPECJALNY POKAZ FILMU "MONTY PYTHON
I ŚWIĘTY GRAAL
" TAKŻE W POLSCE

Mamy wspaniałą wiadomość dla mieszkańców Wrocławia i okolic. 14 października (środa, godz. 20:00) w ramach obchodów 40. rocznicy premiery, Kino Nowe Horyzonty wyświetli specjalną, odnowioną, uzupełnioną o całkiem nowy wstęp Pythonów wersję filmu "Monty Python i Święty Graal".



 

Jeśli 14 października będziecie w okolicach Wrocławia, będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w ogólnoświatowym wydarzeniu, jakim są obchody 40-lecia premiery pierwszego pełnometrażowego, fabularnego filmu wyreżyserowanego przez Terry'ego Jonesa i Terry'ego Gilliama. Ten jednorazowy pokaz odbędzie się równolegle w kinach na terenie USA i niektórych krajów Unii Europejskiej. Organizatorzy specjalnego pokazu zachęcają widzów do przebierania się za swe ulubione postacie z filmu. Bilety można zamówić już dziś. Żeby to zrobić, kliknijcie w poniższy napis:

>>"MONTY PYTHON I ŚWIĘTY GRAAL" W KINIE NOWE HORYZONTY<<

Nadal zachęcamy wszystkich fanów filmu, do skontaktowania się z lokalnymi DKF-ami lub kinami niesieciowymi. Skoro udało się zorganizować pokaz we Wrocławiu, może uda się to także w innych miastach (w razie czego dajcie nam znać).

A teraz kolejna niespodzianka związana z tym kultowym filmem. Oficjalny kanał Monty Pythona na YouTube udostępnił krótki materiał filmowy, w którym reżyser Terry Jones prezentuje wycięte, rozszerzone lub alternatywne sceny, które nie zostały włączone do filmu "Monty Python i Święty Graal".
 


 

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu

Info podesłała
Aleksandra Bernacka
 

UAKTUALNIENIE (2 października 2015):

Kolejne polskie kino zorganizuje specjalny pokaz filmu "Monty Python i Święty Graal". Tym razem jest to Kino Muranów w Warszawie. Jest to o tyle dobra wiadomość, że do Stolicy jest znacznie łatwiej dotrzeć przyjezdnym, niż do Wrocławia. Więcej szczegółów >>tutaj<<.
 

Zobacz zwiastun rocznicowego pokazu filmu
"Monty Python i Święty Graal" w Kinie Nowe Horyzonty

 

 


Powiązane newsy:


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

 
 
"Święty Graal"
w polskich kinach

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2015