Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


 

28 maja 2015 roku

PODSUMOWANIE KONKURSU

Wczoraj odbyło się losowanie trzech egzemplarzy książki "Wszystkiego, co ważne _____*, dowiedziałem się od Monty Pythona", tym samym zakończył się konkurs zorganizowany przez nasz serwis przy współpracy z Wydawnictwem Bukowy Las. 

Przypominamy pytanie konkursowe:

Kto był gościem specjalnym podczas pierwszego w Polsce przeglądu filmów Monty Pythona, który odbył się w Warszawie w 1992 roku?

Niezmiernie miło nam oświadczyć, że wśród nadesłanych odpowiedzi tylko jedna była nieprawidłowa, co świadczy o tym, że uważnie czytacie nasz serwis. Nie chodziło nam o Andrzeja Wajdę, który nie tylko nie był gościem specjalnym, ale również nie był uczestnikiem owego przeglądu, chociaż osoba, o którą pytaliśmy spotkała się ze wspomnianym wyżej reżyserem podczas swej wizyty w Polsce w 1992 roku. Prawidłowa odpowiedź na nasze pytanie konkursowe brzmi:

Terry Jones

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi rozlosowaliśmy trzy egzemplarze książki  "Wszystkiego, co ważne _____*, dowiedziałem się od Monty Pythona". Poniżej zamieszczamy nazwiska szczęśliwców, którzy otrzymają nagrody bezpośrednio od Wydawnictwa Bukowy Las:

Mieczysław Somogyi, Gdańsk

Adam Wieczorek, Mikołów

Katarzyna Uzarowicz, Niepołomice

Ze względu na dużą liczbę prawidłowych odpowiedzi postanowiliśmy przyznać także gwarantowaną nagrodę specjalną (bez losowania) dla osoby, która jako pierwsza podała prawidłową odpowiedź na nasze pytanie konkursowe. Nagrodę ową (również w postaci wyżej wspomnianej książki) otrzyma:

Joanna Pruszyńska, Gdańsk

Dodatkowo pani Joanna otrzyma od nas upragnione "Pozwolenie na rybkę", które możecie zobaczyć poniżej.


powiększ


Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy szczęścia w losowaniu.

Monty Python's Modrzew Team
oraz Wydawnictwo Bukowy Las sp. z o.o.


P.S. Poniżej przypominamy związany z naszym pytaniem konkursowym reportaż Piotra Łazarkiewicza "Bliskie spotkania z Monty Pythonem".Powiązane newsy:


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2015