Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


 

25 grudnia 2014 roku

WESOŁYCH ŚWIĄT lub
HAPPY BIRTHDAY BRIAN OF NAZARETH

Wczoraj minął okrągły rok od czasu reaktywacji Modrzewia. Był to naprawdę dobry rok dla naszego serwisu. Nie jest to tylko nasza zasługa, ale również Wasza, bo bez Was nasza praca nie miałaby najmniejszego sensu. Jest to także zasługa samych Pythonów, którzy co rusz dostarczali nam tematów. No, ale mamy święta, więc... mamy dla Was niespodzianki. 

Z okazji świat Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć Wam wiele radości i uśmiechu oraz stołów syto zastawionych wszelkiego rodzaju pysznościami. Jednakże z racji niezwykle długiego świątecznego weekendu czujemy się w obowiązku przestrzec Was, byście nie przegięli z tym obżeraniem się, bo może być o jeden wafelek za dużo, a nie chcecie chyba skończyć, jak pan Creosote w "Sensie życia". Wszystkim Wikingom natomiast życzymy pomyślnego święta Jul (oby na ich syto zastawionych stołach nigdy nie zabrakło mielonki).

W imieniu
Monty Python's Modrzew Team

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu
 

Nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia są kartki świąteczne. Zapraszamy więc do obejrzenia animacji "The Christmas Card" Terry'ego Gilliama, pochodzącej z programu "Do Not Adjust Your Set", która została w późniejszym czasie wyświetlona także podczas występu na żywo "Monty Python w Hollywood" (niestety animacji nie włączono do wydanego w 1982 roku na kasetach VHS filmowego zapisu występu).

Życzymy miłego oglądania...
 

Animacja jest po angielsku, jednak istnieje możliwość włączenia polskich napisów.


 

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy lubi święta Bożego Narodzenia, wszak przymusu lubienia świąt nie ma (chyba). Dlatego postanowiliśmy zadowolić także i wszystkich tych, którzy owych świąt nie lubią (zwłaszcza skomercjalizowanej ich wersji). Jeśli też jesteś jedną z takich osób, kliknij w poniższy przycisk:

Uwaga! Materiały zawierają wulgaryzmy! Jeśli więc nie życzysz sobie
słyszeć/czytać takowych, nie klikaj w powyższy przycisk!
 

P.S. W tym miejscu miała pojawić się również bożonarodzeniowa animacja, przygotowana przez Janosza Dobrosza, niestety z przyczyn od nas niezależnych nie mogła zostać ukończona, jednak, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pojawi się ona jeszcze w tym tygodniu.
 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014