a
Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


21 sierpnia 2014 roku

MONTY PYTHON KOLEJNY RAZ W KINACH

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że sieć kin Cinema City postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom fanów Monty Pythona i zorganizowała dodatkowe pokazy retransmisji występu "Monty Python jak żywy (prawie)". Zanim jednak przejdziemy do  szczegółów, zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego oficjalnego fragmentu występu, w którym Michael Palin udowadnia, że nadal jest w fantastycznej formie i wciąż marzy o karierze drwala.
 


 

Jak to określił w swej recenzji niejaki Filip Cwojdziński, "Drwal jest tylko jeden!". Czy ktokolwiek byłby w stanie godnie zastąpić Michaela w tej roli? Nie sądzę.

Wróćmy jednak do dodatkowych pokazów w polskich kinach sieci Cinema City, które zorganizowano na specjalne życzenie widzów. Wiadomość o nich dotarła do nas dość późno i niestety niektóre z pokazów już się odbyły (15 i 17 sierpnia). Jednak nie ma co zwieszać nosa na kwintę, bo przed nami jeszcze jeden kinowy wieczór z Pythonami - już w najbliższy piątek, 22 sierpnia o godzinie 19:00.

Szczegółowy wykaz kin, w których będziecie mieli jeszcze jedną szansę zobaczenia retransmisji występu tych starych, ale wciąż jarych pryków na dużym ekranie, znajdziecie pod poniższym linkiem:

http://strony.cinema-city.pl/MontyPython

Wszystkich, którzy nie widzieli występu na żywo w Londynie, a z różnych powodów nie mogli wybrać się do kina we wcześniejszym terminie i nie chcą czekać do listopada na wydanie DVD/Blu-Ray, lub którzy po prostu chcą zobaczyć występ Pythonów na dużym ekranie po raz kolejny, serdecznie zapraszamy.

 

Julius Caligo i Killer Rabbit

info podrzucił   Filip Cwojdziński

klip wygrzebał   Killer Rabbit
 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014