Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


14 czerwca 2014 roku

NOWA PŁYTA W NOWYM SKLEPIE MONTY PYTHONA

Już teraz możecie uzupełnić Wasze kolekcje dzieł Monty Pythona. Otwarto Monty Python Online Store. Nabyta papuga wygląda na nie tak żywą, jak byś sobie tego życzył? Mielonka nie smakuje tak jak dawniej? Masz ochotę na kawałek sera z mleka bobrzyc? A może skrycie marzysz o zostaniu drwalem? Wstąp! Nie rozwiążesz zapewne żadnego z powyższych problemów, ale kupisz nową płytę. Na winylu czy na czym tam chcesz. Serio.
 

 
 

Już 30 czerwca, na dzień przed pierwszym lipcowym występem "Monty Python - jak żywy (prawie)", do sprzedaży trafi reedycja płyty "Monty Python Sings". Bedzie ją można nabyć w nowo otwartym oficjalnym sklepie internetowym Monty Pythona. Już teraz możecie zamówić ją w przedsprzedaży.

Jak pisaliśmy wcześniej, w reedycji znajdą się niepublikowane wcześniej kompozycje, wliczając trzy całkowicie nowe utwory napisane specjalnie przez Erica Idle'a oraz trzy stare, jednak nigdy wcześniej nie wydane na żadnej z płyt Monty Pythona. Będą to (w kolejności, w jakiej zostały umieszczone na płycie) "The Silly Walk Song" (prezentowana na Modrzewiu) oraz "The Naval Medley", "Nudge Rap / Blackmail", "Rainy Day in Berlin", "Lousy Song" i "Rudyard Kipling".

Wracając do tematu sklepu Monty Pytona, oprócz najnowszej płyty możecie także zamówić w przedsprzedaży winylowy singiel z wykonaną specjalnie na Mistrzostwa Świata wersją piosenki "Always Look on the Bright Side of Life". Jest to limitowana edycja. Wydanych zostanie tylko 500 egzemplarzy, więc należy się pośpieszyć.

Ponieważ skończyły się w Polsce upały i od czasu do czasu pada jakiś deszcz, pod newsem prezentujemy zapomnianą piosenkę Monty Pythona "Rainy Day in Berlin", odnalezioną przez Erica Idle'a na YouTube i dodaną do płyty "Monty Pythons Sings (Again)".

Killer Rabbit i Julius Caligo
 

P.S. Na koniec mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Białegostoku. Od 20 czerwca Kino Forum przy ulicy Legionowej będzie wyświetlać najnowszy film Terry'ego Gilliama "Teoria wszystkiego". Jeśli w Waszym mieście 23 maja również nie odbyła się premiera tego filmu, poszukajcie w bardziej kameralnych kinach lub skontaktujcie się z lokalnym DKF-em.

"Rainy Day in Berlin"


 

Powiązane newsy:


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014