Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


 


12 stycznia 2014 roku

KASTANIETY 2013

Forum Edno zżarło środu co roku przyznaje forumowiczom prestiżowe nagrody w postaci gillianimacji wykonanej przez Janosza Dobrosza. Co roku nazwa nagrody jest inna. Były Patafiany, była Makieta Nagrody z Camelot, a tym razem są to Kastaniety. Mam zaszczyt ogłosić, że w tym roku otrzymałem nagrodę specjalną za Rozhuśtanie Modrzewia.
 


Powiększ dyplom

 

Pełną gilliamowaną nagrodę możesz obejrzeć klikając w Kastaniety 2013. Uwaga, animacja posiada elementy interaktywne, więc od czasu do czasu należy w coś kliknąć, pokręcić jakieś pokrętło lub też pociągnąć za jakąś spłuczkę.

Taka nagroda zobowiązuje. Na rozhuśtaniu Modrzewia się nie skończyło. Mogę szczerze zapewnić, że nie legliśmy na laurach i wciąż pracujemy nad usprawnieniem Modrzewia. Do ekipy Monty Python's Modrzew Team oficjalnie dołączyli: Killer Rabbit, Dawidsu i Viscera. Od chwili reaktywacji serwisu wciąż trwają poprawki techniczne (żmudne usuwanie odnośników do Stopklatki, poprawianie linków itp.), których, jak się okazało jest znacznie więcej, niż się spodziewaliśmy. Dawidsu rozpoczął pracę nad zautomatyzowaniem systemu dodawania i archiwizacji aktualności oraz możliwością dodawania komentarzy pod każdym njusem. Jednocześnie trwają prace nad wprowadzeniem nowego dizajnu w kolejnych działach (w założeniu działy będą różnić się od siebie kolorystycznie).
 

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu
 

P.S. Uknułem dwa neologizmy: gillianimacje oraz filmy gilliamowane. Są to animacje, które stylem, wykonaniem i treścią nawiązują do animacji Terry'ego Gilliama z Latającego Cyrku Monty Pythona. Wkrótce na Modrzewiu wyrośnie osobna gałązka z gillianimacjami Janosza Dobrosza.
 
 

 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014