a
Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


10 listopada 2014 roku

"MONTY PYTHON LIVE (MOSTLY)" JUŻ W SKLEPACH

Dziś na półki sklepów trafiło wydanie ostatniego występu Monty Pythona, który odbył się 20 lipca w londyńskiej Arenie O2. Występ "Monty Python Live (mostly) - One Down Five to Go" wydany został zarówno na DVD, jak i Blu-Ray, oraz w wersji Deluxe. Wszystkie opcje dostępne są na Monty Python Online Store, a także w Polsce w sieci sklepów Empik.
 


20 lipca 2014 roku w londyńskiej Arenie O2 odbył się pożegnalny występ Monty Pythona, będący ostatnim z serii dziesięciu występów wieńczących niemal 45-letnią działalność grupy. Występ "Monty Python Live (mostly)" transmitowany był na żywo zarówno w brytyjskiej telewizji Gold, jak i w wybranych kinach w różnych częściach świata. Jednocześnie obejrzały go miliony ludzi. Od dziś występ dostępny jest także na DVD i Blu-Ray (niestety wydanie nie posiada polskiej wersji językowej). Aby zapoznać się z recenzją występu autorstwa Filipa Cwojdzińskiego, wystarczy kliknąć w napis: Zrobić z siebie Patafiana.

Znajdujące się na płytach dodatki zawierają między innymi nagrania z listopada ubiegłego roku, kiedy to grupa ogłosiła światu reaktywację Monty Pythona oraz powrót na scenę, a także nagrania ukazujące kulisy prób i przygotowań do serii występów, które odbyły się w Londynie w dniach od 1 do 20 lipca 2014 roku.

Wersja Deluxe zawiera płytę DVD, płytę Blu-Ray, 2 płyty audio CD oraz 64-stronicową książeczkę w twardej oprawie, zawierającą ekskluzywne zdjęcia z występu oraz zza kulis. Na stronie Monty Python Online Store jest także opcja zamówienia płyt wraz z ekskluzywną koszulką.

Wszystkim fanom Monty Pythona życzymy udanych zakupów, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna wydanego na DVD/Blu-Ray pożegnalnego występu grupy: "Monty Python Live (mostly)".
 

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu
 

P.S. Mamy także kolejną wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów Monty Pythona. Już wkrótce pod adresem www.montypython.com pojawi się zupełnie nowa oficjalna strona internetowa grupy.
 


 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014