Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


 

8 stycznia 2015 roku

MICHAEL PALIN RUSZA NA ANTYPODY

W ubiegłym roku Michael Palin na nowo odkrył uroki scenicznych występów. W lipcu wraz z pozostałymi członkami grupy Monty Pythona wziął udział w serii dziesięciu występów na deskach Areny O2 w Londynie przed wielotysięczną publicznością. Jesienią natomiast odbył tourne "Travelling to Work Autumn 2014 Tour" po Wielkiej Brytanii. W lutym i marcu tego roku Palin wystąpi na deskach teatrów Australii i Nowej Zelandii.Foto © John Swannell
 

Tourne "Michael Palin - Live on Stage" potrwa od 17 lutego do 4 marca 2015 roku. W tym okresie Palin odwiedzi siedem największych miast Australii i Nowej Zelandii (Auckland, Adelaide, Perth, Sydney, Melbourne i Brisbane). Szczegółowy plan tourne znajdziecie na stronie lateralevents.com. Tourne łączy ze sobą dwie największe pasje Palina: podróże i komedię. Podobnie jak w przypadku tourne po Wielkiej Brytanii spotkania z publicznością dotyczyć będą zarówno wydanej w ubiegłym roku trzeciej części pamiętników Michaela "Diaries 1988-98: Travelling to Work", jak i jego komediowej kariery jako członka grupy Monty Pythona, której skecze zyskały status kultowych w wielu zakątkach świata.

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu

Info podesłał:
Janosz Dobrosz
 


P.S. Dziś mija 74. rocznica urodzin Grahama Chapmana. Żywimy nadzieję, że dziś w zaświatach trwa właśnie solidna impreza mocno zakrapiana ginem z tonikiem i nie tylko.
 

Powiązane newsy:


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2015