Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


NOWOŚĆ!       NOWOŚĆ!

6 kwietnia 2014 roku

THE BRAND NEW PYTHON MUSIC VIDEO

W zeszły weekend pisaliśmy o nowej płycie Monty Pythona, która oprócz największych muzycznych hitów grupy ma zawierać pięć zupełnie nowych piosenek napisanych przez Erica Idle'a. Dziś mamy możliwość zaprezentowania całkowicie nowego teledysku do całkowicie nowej piosenki "The Silly Walk Song", który zamieszczony został w serwisie YouTube na oficjalnym kanale Monty Pythona.
 

 
 

Piosenka została napisana specjalnie na potrzeby występów na żywo "Monty Python Live (mostly)", które odbędą się w The O2 Arena w lipcu tego roku. Na razie nie wiadomo, czy piosenka "The Silly Walks Song" znajdzie się wśród nowych utworów Pythona na płycie "Monty Python Sings (Again)", chociaż nie jest to wykluczone, jako że Eric Idle stwierdził, że jedna z nowych piosenek zostanie zaprezentowana w serwisie Youtube, jednak miało to mieć miejsce dopiero w maju. No cóż, przekonamy się już niedługo.

A teraz uśmiech na mordy, bo to już koniec newsa. Wszyscy śpiewamy: "Work, work, money, money, work, work, money, money, work, work, funny money, funny money, work, work..."

 

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu

teledysk wygrzebał Killer Rabbit

 

Powiązane newsy:


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014