Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


NOWOŚĆ!       NOWOŚĆ!

3 kwietnia 2014 roku

"THE LAST PYTHON SHOW EVER"

Ponad dwie godziny temu na BBC Radio 2 w programie Simona Mayo zakończyło się spotkanie na żywo z Michaelem Palinem. W trakcie półgodzinnego spotkania Palin odpowiadał na pytania prowadzących, a także ogłosił specjalne oświadczenie Monty Pythona, dotyczące reaktywacji grupy. Między wypowiedziami można było posłuchać wybranych przez samego Palina piosenek. Poniżej możecie zapoznać się z treścią oświadczenia Michaela Palina.
 

 
 

Oświadczenie Palina: "Ostateczna noc Pythona, ostatni występ Pythonów, jaki się kiedykolwiek odbędzie, będzie miał miejsce 20 lipca 2014 roku. Niedziela, 20 lipca 2014 to ostatni wieczór z Pythonami. Bądź tam... albo nie, jeśli nie chcesz. Sprzedaż biletów na ostateczny show rusza jutro o 12:00 w południe. Jutro, w piątek, w samo południe. Usłyszycie to tylko w programie Simona Mayo, czy może raczej w show, albo w programie, albo... w czymkolwiek, co tam prowadzisz."

Tak więc wiemy już oficjalnie, że występ w The O2 Arena w Londynie, który odbędzie się 20 lipca 2014 roku, ostatecznie zakończy działalność grupy, przynajmniej na niwie scenicznej i filmowej. Wkrótce potem Graham Chapman zmartwychwstanie, po czym Ziemia nagle eksploduje. A tak serio, w dalszej części programu Palin stwierdził, że każdy z nich pracuje nad własnymi projektami i nie będą mieli czasu, by zrobić coś wspólnie.

Pythoni planowali zrobić tylko jeden występ, jednak po rekordowym czasie sprzedaży biletów (rozeszły się w 43,5 sekundy) zdecydowali się na pięć, a jak się później okazało ostatecznie będzie dziesięć występów. Zapytany, skąd możemy mieć pewność, że ten będzie faktycznie ostatni, Michael powiedział: "Bo ja tak mówię, musicie uwierzyć mi na słowo. Po tym występie nie zrobimy już żadnego programu".
 

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu
 

Jeśli chcecie zapoznać się z pełnym zapisem audio ze spotkania w BBC Radio 2, po prostu kliknijcie > tutaj <.

(jeśli plik się nie odtwarza, kliknij na link prawym klawiszem myszy,
a następnie naciśnij "Zapisz element docelowy jako...")

P.S. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem biletów i chcecie spróbować swego szczęścia (bilety na poprzednie występy rozchodziły się szybciej niż świeże bagietki), zapraszamy na stronę Monty Python Live (mostly).

Mała rada: klawisz "f5" twoim przyjacielem.

 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014