Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.
John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman

Kup autobiografię Pythonów


 

 

2 października 2015 roku

STARSI PANOWIE DWAJ, czyli
CLEESE I IDLE ZNOWU RAZEM NA SCENIE

Październik upłynie nam pod znakiem Pythonów. Wkrótce w wielu krajach odbędą się specjalne rocznicowe pokazy filmu "Monty Python i Święty Graal" (także w Polsce). Tymczasem dwie ikony brytyjskiej komedii oraz członkowie grupy Monty Pythona, John Cleese i Eric Idle, ruszyli właśnie w pierwsze wspólne tourne po Stanach Zjednoczonych z nowym sit-down show "Together Again At Last… For The Very First Time". 

Tourne tych dwóch podstarzałych, łasych na pieniądze komików potrwa od 2 do 30 października 2015 roku. Występy na żywo odbędą się w takich miastach jak: Sarasota, Ft. Meyers, West Palm Beach, Miami, Clearwater, Orlando, Savannah, Atlanta, Charlotte, Baltimore i innych.

John i Eric stwierdzili: "Tak, show będzie wystawiany głównie na Florydzie. Tak, jest to przemyślany wybieg, by mieć darmowe wakacje... W październiku Anglia jest niezwykle drętwa".

Eric dodał: "Ruszamy w trasę po Florydzie w poszukiwaniu rówieśniczej grupy staruszków chcących tam przezimować."

John Cleese i Eric Idle będą wspólnie grać, śpiewać, improwizować, jeść mielonkę i robić głupie kroki ;). W trakcie show komicy będą także odpowiadać na pytania publiczności. Tego nie można przegapić. Albo można, jak kto woli. Rezerwujcie więc bilety na samolot i cieszcie się brytyjskim humorem na żywo oraz gorącym florydzkim słońcem.

Kto wie, może ta seria występów zostanie zarejestrowana i zaprezentowana fanom Monty Pythona jako kolejne wydawnictwo do kolekcji.

Szczegółowy plan tourne znajdziecie na stronie cleeseandidle.com. Tam również możecie zakupić bilety.

Osobom władającym językiem Szekspira polecamy również bardzo ciekawy wywiad z Cleesem i Idlem, przeprowadzony z okazji październikowego tourne. Aby się z nim zapoznać, kliknijcie >>tutaj<<.

Julius Caligo i Killer Rabbit

Źródła:
www.montypython.com
cleeseandidle.com

 

Oficjalny zwiastun występów Johna Cleese'a i Erica Idle'a


 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

 
 
"Święty Graal"
w polskich kinach

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2015