Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


2 czerwca 2014 roku

"MONTY PYTHON LIVE (mostly)"
W POLSKICH KINACH

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Monty Pythona w Polsce. Jeśli nie załapaliście się na bilet do Londynu na ostatnie występy Monty Pythona, to uszy do góry! W sierpniu w wybranych kinach Cinema City będziemy mieli okazję obejrzeć retransmisję z londyńskiego show.

ZOBACZ ZWIASTUN:

 
 

Niedawno pisaliśmy o transmisji na żywo ostatniego występu Monty Pythona, która odbędzie się 20 lipca w kinach w Wielkiej Brytanii. Dziś już wiemy, że występ będzie retransmitowany także w Polsce. Oto co na swej stronie napisała sieć kin Cinema City: "Po raz pierwszy od prawie trzech dekad, ikona komedii Monty Python ponownie razem na scenie. Retransmisja przedstawienia z londyńskiej areny O2, Monty Python jak żywy (prawie) tylko w kinach Cinema City w Polsce od 6 sierpnia".

Retransmisja występu odbędzie się w dniach 6 (środa), 8 (piątek) i 10 (niedziela) sierpnia. Poniżej przedstawiamy wykaz kin sieci Cinema City, w których wyświetlony zostanie ostateczny występ na żywo Monty Pythona z polskimi napisami:

Warszawa Arkadia    
Warszawa Mokotów    
Lublin    
Gdańsk Krewetka    
Katowice Silesia    
Gliwice    
Rybnik    
Kraków Bonarka    
Częstochowa Wolność    
Łódź Manufaktura    
Poznań Plaza    
Bydgoszcz    
Toruń Czerwona Droga    
Wrocław Korona    
Zielona Góra    

Pokaz ma ograniczenie wiekowe od 15 roku życia. Całkiem przypadkiem Modrzew skończył wczoraj 15 lat. Czyż to nie wspaniały prezent od Monty Pythona na piętnaste urodziny naszego Modrzewia?

Killer Rabbit i Julius Caligo
 

Na koniec jeszcze taki kawałek od Pythonów wrzucony dziś na YouTube.
I Ty możesz zostać Brucem i zaśpiewać "Piosenkę filozoficzną" na scenie z Pythonami! Wszelkie informacje w najnowszym klipie Monty Pythona:
 


 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014