Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

John Marwood Cleese

Terry Gilliam

Terry Jones

Graham Chapman


 


2 stycznia 2014 roku

2014 - ROKIEM PYTHONA!

Rok 2013 minął jak z bicza strzelił. Przyniósł nam niespodziewaną informację o ponownym spotkaniu się naszych ulubieńców na jednej scenie. To już w tym roku. Ale żeby podgrzać atmosferę, Pajtony biegają (no, może nie biegają - raczej człapią) od mediów do mediów.

I tak w Sylwestra zaprezentowano odcinek The Graham Notron Show z gościnnym udziałem komików. Jak można zauważyć na załączonym fragmencie, było wesoło.
 


 

Jak dowiedzieliśmy się od tajnego informatora z wiadomych kręgów, wspomniany wyżej odcinek The Graham Norton Show będzie wkrótce wyemitowany w Polsce na kanale BBC Entertainment! Premiera będzie miała miejsce 16 stycznia o godzinie 22.00. Następnie program zostanie powtórzony dzień później - 17 stycznia o 15.00. Tych, którzy nie lubią Monty Pythona zapraszamy 19 stycznia o godzinie 10.00 i 17.00 na kolejną repetę programu The Graham Norton Show z gościnnym udziałem Pythonów. A teraz coś z zupełnie innej beczki. Sport.

Jeśli ktoś nie posiada wyżej wymienionego kanału telewizyjnego, a włada biegle językiem Szekspira - informujemy, że program The Graham Norton Show można odnaleźć w sieci. Nie powiemy jednak gdzie, ponieważ jesteśmy bogobojni i praworządni. Jednocześnie wierzymy w Wasz spryt.

 

Powiększ obrazek

Killer Rabbit

Źródło:

Edno zżarło środu

 

 

 

 

 

 

No to Pythoni znów w komplecie (z żywym Grahamem !). Kiedyś Eric Idle powiedział, że "Monty Python się reaktywuje, kiedy Graham zmartwychwstanie". I stało się. No, może nie do końca. Na powyższym zdjęciu jest Graham, niestety nie Chapman, tylko Norton.

Julius Caligo
a prywatnie Szkot na Koniu
 


Poprzedni

Powrót

Następny


do góry

Eric Idle

Michael Palin

Carol Cleveland

Nie bądź obojętny!

  stat4u

www.modrzew.kfubik.pl   © Julius Caligo 2014